SPORCULARA ÖZEL MENÜLERİYLE BASKQET

Şehrin yeni lezzet noktası: Baskqet Steakhouse

Lezzet tutkunlarını aynı çatı altında buluşturan Baskqet Steakhouse & Sports Bar, misafirlerini ayrıcalıklı tatları ve basketbol kokan atmosferi ile ağırlıyor. Milli basketbolcu Kerem Gönlüm ve eşi Elif Gönlüm’ün sahibi olduğu Baskqet Steakhouse & Sports Bar, basketbol topları ile dekore edilmiş çok özel konseptiyle dikkat çekiyor.

İstinye’de, şehir hayatının getirdiği yoğun tempodan uzak bir lokasyonda konumlanan Baskqet, huzurlu ve samimi atmosferinde misafirlerine birbirinden eşsiz et çeşitleri ve salatalar sunuyor.

Sporculara hitap eden özel tatlar

Sporcuların sağlıklı bir yaşam sürebilmeleri ve yüksek performans gösterebilmeleri için protein ağırlıklı beslenmeleri önem taşıyor. Baskqet, sporcu dostu yönüyle sporcuların protein ihtiyaçlarını karşılayabilecek ideal menülere yer veriyor. Eşsiz et çeşitlerinin bulunduğu Baskqet’in menüsünde, aynı zamanda iştah açan salatalar da yer alıyor.

Baskqet’in en önemli bölümlerinden biri de içinde barındırdığı spor barı… Spor müsabakalarını takip etmek isteyenler, Sports Bar’ın eşsiz şaraplarını ve özel içkilerini tadarak keyifli vakit geçirebilirler.

Facebooktwittermail

Be the first to comment on "SPORCULARA ÖZEL MENÜLERİYLE BASKQET"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*