SAÇINIZ BAKIMSIZSA GÜNÜ KURTARIN

Saçları her gün yıkamanın saç sağlığına zararlı olduğunu biliyoruz. Üstelik yağlı saç tipine sahipseniz ya da saçlarınızı yıkayacak vaktiniz yoksa ne yapmalısınız?

Önerilerimizle bakımsız saçlarınızı daha iyi hale getirebilirsiniz

Kuru saç şampuanları

Saçlarınızı küçük tutamlara bölerek saç diplerinizi uygulayacağınız kuru saç şampuanı, saçlarınızın kirli görünmemesi sağlar. Aynı zamanda şampuanın vermiş olduğu hacim ile saçlarınızı salık olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz

Saç bantları

Saç bantları ile salık ve topuz saç modellerinden istediğinizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bantlar saçlarınızın bakımsızlığını örtecektir. Üstelik rengarenk saç bantları alarak, hem renkli bir görüntü oluşturursunuz hem de kıyafetlerinizin renkleri ile uygun kombinler yapabilirsiniz.

Örgüler

Saçlarınız yağlı ve bakımsız görünüyorsa, örgülerden güzel bir topuz yapabilirsiniz. Ya da salık bıraktığınız saçlarınızın tepe yan kısımlarına örgüler yapabilir, bu şekilde arkadan salık bıraktığınız saçlarınıza model katabilirsiniz.

Balerin topuzu

Birçok yerde bulabileceğiniz topuz tokalarını saçlarınızın içine sararak, hem iş yaşamında hem de günlük olarak kullanabileceğiniz sade ve şık bir modele sahip olabilirsiniz

Ense topuzu

Klasik ve şık bir görüntü istiyorsanız ense topuzu tercih edebilirsiniz. Saçlarınızın ön kısımlarına krepe atarak iyice hacimlendirin. İsterseniz tepeden kulak hizasına kadar bir örgü yapın. Ardından saçlarınızı enseden toplayın. Bu şekilde klasik, şık ve sade bir görünüme ulaşabilirsiniz.

At kuyruğu

At kuyruğu saçları kirli ve hacimsiz olan her kadının kurtarıcısı oluyor. Hem de birkaç basit yöntemle güzel bir at kuyruğu yapabilirsiniz. İlk önce krepe atarak hacim katın, saçlarınızı tepeden toplayın. Kahkülleriniz de varsa onları da düzenleyerek güzel bir model oluşturun.

Facebooktwittermail

Be the first to comment on "SAÇINIZ BAKIMSIZSA GÜNÜ KURTARIN"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*