PEMBE TRENDİ TIRNAKLARDA!

Dünyayı etkisi altına alan Barbie çılgınlığı, yaşamımızın tüm alanlarına etki etmeye devam ediyor. Barbie ile gündem de kendine geniş bir yer bulan ve kısa sürede trend haline gelen bebeksi pembe tonları, tırnaklara da sıçradı. Çocuksu, şımarık veya sade tercih seçenekleri ile pembenin tüm tonları Chic Nail’de sizleri bekliyor. 

Vizyona girmesi ile birlikte oldukça popüler bir hale gelen Barbie filmi, ülkemizde de yoğun ilgi görüyor. Barbie trend olduğu günden itibaren kıyafetten saçlarımıza aksesuardan tırnaklarımıza kadar hayatımızın her alanına girmiş olduğunu belirten Chic Nail Beauty and Cosmetic’in kurucusuBurcu Güzel Davud, “Barbie trendi bu dönemde kişisel bakım kararlarımızı etkileyen bir konuma yükseldi. Misafirlerimiz Barbie ile özdeşleşmiş olan pembe ve tonlarını tırnaklarında da görmek istiyor.’’ ifadelerini kullandı.

“BARBIE PEMBESİ TIRNAKLARDA”

Arkadaşlığı, şefkati, dengeyi temsil eden pembe renk ve tonları, son günlerde trend haline gelen ve yoğun ilgi gören Barbie ile günümüzde en çok tercih edilen renk konumunda bulunuyor. Barbie’nin kadınlar üzerindeki etkisinden bahseden Burcu Güzel Davud “Ellerimizin estetik görünmesi biz kadınlar için oldukça önemli. Kontrast ve renkli French’ler sıcak yaz manikürünün olmazsa olmazlarından. Şeker pembesi French manikürüyle eğlenceli ve zarif bir görünüm elde edip trendi yakalayabilirsiniz. Pembe trendini tırnaklarınıza yansıtmak için birkaç farklı seçenekleri bulunuyor” dedi. 

MANİKÜRDE PEMBE RENK AKIMI

Konuşmasına farklı manikür modellerinden bahsederek devam eden Davud, “Öncelikle, pembe renkli oje kullanarak klasik bir pembe manikür yapabilirsiniz. Ayrıca, farklı tonlarda pembe ojeleri karıştırarak renk geçişli bir manikür de deneyebilirsiniz. Bir diğer seçenek ise pembe oje ile desenler veya detaylar eklemek olabilir. Örneğin, bir tırnağınızı glitter parıltı ile süsleyebilir veya diğer tırnaklarda pembe oje üzerine beyaz çiçekler gibi süslemeler yapabilirsiniz. Eğer daha yaratıcı bir görünüm istiyorsanız, pembe oje ile nail art uygulamaları da düşünebilirsiniz. Bu, kalp desenleri, yıldızlar veya pembe renkteki sevimli hayvan figürleri gibi farklı motifleri içerebilir. Unutmayın, manikürdeki pembe rengi seçiminde cilt tonunuza ve kişisel tarzınıza uygun tonları tercih etmek önemlidir.’’ açıklamasını yaptı.

twitterFacebookmail

Be the first to comment on "PEMBE TRENDİ TIRNAKLARDA!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*