OLAPLEX İLE DÖRT ADIMDA GÜÇLÜ VE HAVALI SAÇLAR

Saç bakım markası Olaplex, patentli Bağ Onarım Teknolojisi’yle geliştirilen ürünleriyle daha güçlü ve sağlıklı saçlara kavuşturuyor.

Olaplex’in imza şampuan ve saç kremi N°4 Bond Maintenance Shampoo ve N°5 Bond Maintenance Conditioner, markanın en yeni ürünü Volumizing Blow Dry Mist ve N°7 Bonding Oil ile kullanılarak kusursuz saçlara kavuşturuyor. 

N°4 Bond Maintenance Shampoo 

Her kullanımda daha parlak ve sağlıklı bir görünüm kazandıran N°4 Bond Maintenance Shampoo, saçları derinlemesine nemlendiriyor ve güçlendiriyor. Patentli bağ güçlendirme teknolojisiyle saçta boya ve ısıdan kaynaklanan hasarı iyileştiriyor ve elektriklenmenin önüne geçiyor.

Fiyat: 1.190 TL

N°5 Bond Maintenance Conditioner 

Saçı derinlemesine nemlendiren N°5 Bond Maintenance Conditioner, hasar görmüş bağları onarıyor ve elektriklenmeyi kontrol altına alıyor. Daha parlak, sağlıklı ve güçlü bir görünüm yaratan krem, saçların kolay taranmasını sağlıyor. 

Fiyat: 1.190 TL

Volumizing Blow Dry Mist

Olaplex’in Patentli Bağ Onarım Teknolojisi’yle geliştirilen en yeni ürünü Volumizing Blow Dry Mist, maksimum hacim etkisiyle saçları fön ısısından korurken hafif, yumuşak ve parlak bir görünüm yaratıyor. Sülfat, paraben, gluten ve silikon içermeyen vegan mist, fön süresini kısaltıyor ve saçları onarıyor. Formülündeki bambu ekstresi sayesinde saçları şekillendirirken ortaya çıkan hasarı önlüyor ve fönün kalıcılığını artırıyor. Temiz ve nemli saça köklerden uca doğru uygulanıyor. Ekstra hacim isteyenler, Volumizing Blow Dry Mist’i saçlarını kuruturken saç köklerini yuvarlak bir fırça ile kaldırarak uygulayabiliyor.

Fiyat: 1.190 TL

N°7 Bonding Oil

Besleyici, şekillendirici ve onarıcı N°7 Bonding Oil, saçları yağlandırmadan onarıyor ve yeniliyor. Elektriklenmeyi en aza indirirken ısı koruması sağlayan ürün saç yapısını güçlendiren bakım yağı saçları canlandırıyor ve parlaklığını arttırıyor. Sağlıklı bir görünüm yaratırken saç dokusunu iyileştiriyor. 

Fiyat: 1.190 TL

Be the first to comment on "OLAPLEX İLE DÖRT ADIMDA GÜÇLÜ VE HAVALI SAÇLAR"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*