Authentic Beauty Concept Ürünleri ile Eşsiz Bir Deneyime Hazırlanın

AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT salonlarında uygulanan Memento servisi, kuaför salonlarını kişinin benliğiyle yeniden bağlantı kurduğu bir farkındalık alanına dönüştürüyor. Memento servisinde masaj hareketleri sayesinde saç yıkama anı, mini bir SPA deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Baş derisi masajı, mutlu hissetmenize yardımcı olurken tıpkı yüz bakımında olduğu gibi, kan akışını ve sağlıklı dolaşımı destekleyerek, stres ve gerginliğinizi azaltıyor ve gevşemeniz için harika bir fırsat yaratıyor.

Rest and Relax Memento Servisi (15-20 dakika)

Saçınıza kökten uca bakım için tasarlanan bu ritüelde Bare Cleanser, dengeleyici bir baş derisi deneyimi sağlıyor, ardından detoks etkili Detoxifying Scalp Mud ve dengeleyici Balancing Potion karıştırılarak özel bir baş derisi deneyimi hazırlanıyor. Nihai rahatlama için duyusal masajın keyfine varacağınız ve saçın ötesine geçen bir ferahlık için Enhancing Water’ı keşfedeceğiniz unutulmaz anlar sizi bekliyor.

Authentic Beauty Concept markamızın kuaför salonlarında sunduğu yeni saç bakım servisine sitenizde yer verebilirseniz çok sevinirim.

twitterFacebookmail

Be the first to comment on "Authentic Beauty Concept Ürünleri ile Eşsiz Bir Deneyime Hazırlanın"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*